Міжнародне право та арбітраж

Міжнародний арбітраж
Міжнародний арбітраж сьогодні є раціональним механізмом вирішення спорів. Ефективним для бізнесу його робить економія часу; можливість вибору арбітра(ів), мови, місця розгляду, законодавства за яким буде розглядатися такий спір; його рішення може бути виконане у багатьох країнах світу; та, як правило, відсутність процедури оскарження. Ми маємо досвід супроводу справ та представництві інтересів клієнтів у міжнародному арбітражі, знаємо усі тонкощі такого процесу.
Надаємо наступні послуи у сфері комерційного арбітражу:
— підготовка арбітражного застереження на стадії укладання договору;
— аналіз справи із визначенням перспектив та ризиків;
— досудове врегулювання спору;
— представництво у міжнародному арбітражі;
— представництво та супровід на стадії виконання рішення міжнародного арбітражу.

Третейський суд
Також пропонуємо Вам послуги Постійно діючого третейського суду при Асоціації «Гапоненко Роман і партнери», як швидкий, незалежний та справедливий межанізм вирішення спорів.

Супровід антидемпінгових розслідувань
Ледь не щодня можна почути новини про те, що України почала/закінчила чергове розслідування щодо імпорту продукції іноземного виробництва. Зачасту подібні антидемпінгові розслідування закінчуються застосуванням антидемпінгових заходів, після яких ведення бізнесу в країні може втратити сенс. І для того, щоб таке не відбувалося, варто звернутися з проханням про супровід антидемпінгового розслідування до кваліфікованих юристів, котрі вже вели та вигравали подібні справи.
Для того, щоб виграти антидемпінговий процес, необхіно володіти обширними знаннями в області економіки, права та дипломатії. Перед тим як приступити до захисту, юристи, які супроводжують антидемпінгове розслідування, повинні ретельно розібратися в особливостях справи, національного та міжнародного права, з'ясувати, яким чином ці особливості найкраще використати в конкретній справі.
Звертаючись до нас, Ви звертаєтесь, до професіоналів із позитивним досвідом роботи у сфері супроводу антидемпінгових розслідувань, а тому будьте впевнені — ми зробимо все, щоб Ви і надалі змогли поставляти свою продукцію по вигідним цінам.

TOP