Tuesday, 29 December 2020 / Published in Новини
Щороку видання «Юридична газета» публікує рейтинг лідерів практик у відповідних сферах, які визначаються за результатами опитування. Цього року Адвокатське об’єднання «Гапоненко Роман і партнери» увійшло до рейтингу ТОП-15 компаній в напрямку «Судова практика» (група 2), що вкотре підтверджує високий професіоналізм наших адвокатів та довіру клієнтів. Дякуємо «Юридичній газеті» за ґрунтовне дослідження та вітаємо колег із
Wednesday, 18 November 2020 / Published in Новини
Адвокатське об’єднання «Гапоненко Роман і партнери» представляючи інтереси ТОВ «ОСНОВА»  в судовому порядку довело незаконність продажу майна банкрута та визнало аукціон недійсним, як результат майно, загальною вартістю 4 000 000, 00 грн. повернуто до ліквідаційної маси для задоволення вимог кредиторів.
Tuesday, 20 October 2020 / Published in Новини
Адвокатського об’єднання «Гапоненко Роман і партнери» відстояло інтереси ТОВ «Завод «Майстер-профі»  у справі проти ТОВ «Автопорт  «Південний-Плюс».
Tuesday, 20 October 2020 / Published in Новини
Адвокатське об’єднання «Гапоненко Роман і партнери» відстояло в суді права ФГ «Західний буг» і припинило безпідставне стягнення коштів в сумі 4 400 000,00 грн. на користь Волинської фондової компанії.
Friday, 09 October 2020 / Published in Новини
Адвокатське об’єднання «Гапоненко Роман і партнери» відстояло в суді право ТОВ «ІШІВ» на користування земельною ділянкою розміром близько 13 000 Га, яке оскаржувала  прокуратора Львівської області. Даною справою займався адвокат, керуючий партнер Гапоненко Роман Іванович.  

VIEW ALL
TOP